پتروشیمی صدف خلیج‌فارس در مسیر تعالی؛

ارزیابی جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در صدف پایان یافت

فرآیند ارزیابی طرح پتروشیمی صدف خلیج‌فارس بر اساس مدل جامع بلوغ مدیریت (CPM3) در دهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی -پس از دو روز ارزیابی مستمر و فشرده- به پایان رسید و آیین اختتامیه آن نیز در تاریخ 30 بهمن 1402 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی صدف خلیج‌فارس، ارزيابي طرح پتروشيمي صدف خليج فارس در دهمين دوره جايزه تعالي صنعت پتروشیمی با حضور ارزیابان اعزامی از دبیرخانه تعالی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مديرعامل و تمامی مديران پتروشيمي صدف خلیج فارس طی دو روز در محل کارخانه و دفتر مرکزی انجام گرفت.

روز نخست این ارزیابی در سایت پتروشیمی صدف خلیج‌فارس صورت گرفت که پس از بازدید از پروژه، در کارگروه های متعدد متشکل از مدیران و کارشناسان واحدهای ستادی و اجرایی برپا شد.

در روز دوم نیز ارزیابان بیش از ۱۲ ساعت جلسات پی در پی با کارگروه های تخصصی برگزار کردند و پس از انجام مصاحبه ها و بررسی ها به کار خود در این پروژه پایان دادند.

در نهایت، مراسم اختتامیه ارزیابی طرح پتروشیمی صدف خلیج‌فارس در دهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با حضور ارزیابان، ناظر دبیرخانه تعالی، مدیرعامل و تمامی مدیران پتروشیمی صدف خلیج فارس برگزار شد.

گفتنی است؛ جایزه تعالی پتروشیمی از سال 1388 با ماموریت توسعه و گسترش فرهنگ تعالی و توانمندسازی صنعت پتروشیمی در بخش‌های تولیدی، خدماتی و مجری راه‌اندازی شده است.

نتایج این دور از جایزه تعالی، در اواسط اسفندماه 1402 اعلام و برگزیدگان صنعت پتروشیمی معرفی می‌شوند.