با صدور حکمی نادر جداری به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس از سوی رشید قانعی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی صدف ، به نقل از روابط عمومی گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس نادر جداری با حکم رشید قانعی به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس منصوب شد، متن حکم به شرح ذیل است :

جناب آقای نادر جداری

نظر به پیشنهاد و مصوبه شماره 252 مورخ 24/07/1401، هیات مدیره محترم شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس و همچنین باتوجه به مراتب تعهد، دانش، تخصص، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس منصوب می­گردید.

بدیهی است دستیابی به جایگاه رفیع تولید کننده برتر الاستومر در کشور و منطقه نیازمند برنامه ریزی دقیق و اهتمام مضاعف در راه اندازی به هنگام پروژه خواهد بود.

امید است با اتکاء به خداوند متعال و درسایه تلاش و کوشش و بهره گیری از ذخایر ارزشمند مدیریتی در صنعت پتروشیمی کشور با همکاری مدیران، متخصصان و کارکنان این شرکت و با حفظ کرامت انسانی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

ضمناً بدینوسیله از خدمات و زحمات شایسته آقای مجتبی فلاح خورسند در طول تصدی مسئولیت، تشکر و قدردانی نموده و آرزوی موفقیت برای ایشان را دارد.

​​​رشید قانعی

نایب رئیس هیأت مدیره ومدیر عامل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *